Home / מדע & טכנולוגיה / זה משחקיcom 2019: שיא נוכחות קצר

זה משחקיcom 2019: שיא נוכחות קצרזמן הקריאה: 5 דקות

במספר המבקרים האחרון, אם כי קצר, הגיע Gamescom ליותר אנשים מתמיד מה 20-24 באוגוסט 2019: אתרים מעריכים 373,000 מבקרים ביותר ממאה מדינות, כולל 31,300 מבקרי סחר. בנוסף, מיליוני גיימרים ברחבי העולם עוקבים אחר החדשות ברשת: כמעט 500,000 צופים ברחבי העולם ראו במקביל את המופע הבינלאומי החדש "Gamescom: Opening Night Live "עם המפיק והמגיש ג'וף קיילי בזרם חי.


המופע סגור. עמוד התווך של הגעה לאירועים הבינלאומיים המובילים בענף המשחקים. בימיו הראשונים, ניתן היה לגשת לתוכן הווידיאו של Gamescom יותר ממאה מיליון פעמים ברחבי העולם. הגורמים התורמים כוללים את הפלטפורמה הדיגיטלית החדשה "Gamescom היום". באתר סיפקו 1

,153 חברות (כולל עשרה אחוזים) מגוון מציאותי של משחקים באולם היריד בקלן בשטח מורחב של 218,000 מ"ר.

Gamescom 2019 מציגה את עצמה כ רחוק מלהיות בינלאומי

הצד הזר של הצד של המציגה היה בערך 70 אחוז, והדגיש שוב את החשיבות הבינלאומית של Gamescom. הרחבת החלל, התאמת פריסת האולם ו-
שירותי קייטרינג משופרים תרמו לביקור נוח יותר וקיבלו תגובה חיובית ממבקרי האתר. זירת האירועים החדשה שכנעה את מעריצי eSports בכל ימי הציבור כולל תחרויות של מפרסמים אחרים.

ומשחקים גם חוגגת בכורה באינטרנט:

Gamescom ממשיכה השנה את סיפור ההצלחה של הצלחה מדהימה: באתר ובאינטרנט. עם "Gamescom: Opening Night Live" אנו עושים צעד חשוב לכיוון פלטפורמת מוצר חדשה. יחד עם זאת, המופע הוא תחילתו של ההצעה הדיגיטלית החדשה שלנו "Gamescom היום", בה אנו מציעים לקהילה הדיגיטלית גישה נוספת ל- Gamescom. באמצעות השילוב המוצלח של היצע משחקים ייחודי באתר, פורמטים נוספים והרחבה ברשת, חיזקנו את Gamescom עוד יותר כאירוע של 360 מעלות ופלטפורמת תקשורת מובילה. טרם היו חידושים רבים ב- gamescom – לא הגענו להרבה אנשים השנה.
ג'רלד בוס, מנכ"ל Koelnmesse GmbH

הפתיחה השבוע של Gamescom של השבוע היא פתיחת המשחקים החדשה: Live Night Opening. בפתיחת יום שני, הציג המפיק והמפיק ג'וף קיילי 1,500 מבקרים מקומיים ומיליוני אנשים ברחבי העולם. מעל 500,000 צופים ראו את הזרם החי בפעם אחת. המופע החדש החדש יכלול מודעות של עיתונאים ומפתחי אינדי גדולים, חנויות עולמיות עם טריילרים חדשים, והופעות אורח של כוכבים בתעשיית המשחקים הבינלאומית. אחד השיאים היה הופעתו של מפתח המשחק החזון Hideo Kojima, שסיפק תצוגה מקדימה בלעדית של Death Stranding.

הרלוונטיות הבינלאומית של Gamescom מעולם לא הייתה גדולה מהשנה. וחשוב מכך, המופע החדש שלנו "Gamescom: Opening Night Live" כבר הראה עד כמה ההתעניינות העולמית ב- Gamescom חזקה. עם "Gamescom היום" יצרנו גם נקודה בה השחקנים מקבלים סקירה של מוצרים ואירועים חדשים רבים בשדות. כיוון שאירוע המשחק הגדול בעולם Gamescom השנה מיועד לחוויות חדשות רבות, לקהילה הגדולה וגם לנושאים כמו הכללה וגיוון.
פליקס פאלק, מנהל המשחק – התאחדות ענף המשחקים הגרמני [19659014] מהיום הראשון של הציבור חגגו המעריצים הנלהבים את הקסם של משחקי מחשב, בין השאר עם Arena Arena שנפתח לאחרונה. מדי יום, חברות שונות, כולל Gameloft, ESL, Riot Games וטלקום, הציגו תחרויות פנטסטיות ויצרו מגוון חסר תקדים של eSports.

משחקי אינדי שמעולם לא נשאלו

"אינדי", אחד הנושאים של המגמה השנה, מצא בית חדש בכפר אינדי הכפר. למעלה מ -150 משחקים מ -140 מפתחים ביותר מ -30 מדינות הציעו יותר משחקי אינדי מאי פעם והפכו את מגמת הנושא למושכת עבור מעריצים רבים מקומיים. הצלחה. צילום: אינדי בות ארנה "src =" http://spielpunkt.net/wp-content/plugins/a3-lazy-load/assets/images/lazy_placeholder.gif "data-lazy-type =" image "data-src = "https://spielpunkt.net/wp-content/uploads/2019/08/Indie-Arena-Booth-.jpg" srcset = "" data-srcset = "https://spielpunkt.net/wp-content/uploads /2019/08/Indie-Arena-Booth-.jpg 800w, https://spielpunkt.net/wp-content/uploads/2019/08/Indie-Arena-Booth–300×225.jpg 300 w, https: // spielpunkt .net / wp-content / העלאות / 2019/08 / אינדי-ארנה-בות – 768×576.jpg 768w, https://spielpunkt.net/wp-content/uploads/2019/08/Indie-Arena-Booth– 50×38.jpg 50 w "sizes =" (מקסימום רוחב: 800 פיקסלים) 100 וואט, 800 פיקסלים "/>

אנשים, עוזרים ומציגים באינדי בות ארנה נרגשים רק הצלחה הדדית. תמונה: אינדי בות ארנה

לא פלא שאינדי בות ארנה זכתה בפרס הטוב ביותר עבור משחקי הבנייה בסטנדרט 2019. עם תחנות המשחק הללו מלאות, הכותרות המוצגות באיכות גבוהה. משחק האסטרטגיה הייחודי "Through the Dark of Time" מיוצג באזור האינדי, כמו גם האלטרנטיבה ל- Everspace על ידי משחקי הרוקפיש או משחק ההרפתקאות "Lunasea" למשחקים הדיגיטליים לפני השינה מדנמרק.

המארגנים והספונסרים הגיעו לעמדה מעולה השנה: 1,500 מ"ר עם למעלה ממאה משחקים משעשעים. משחקי אינדי לעולם אינם הרחק מאחור.

Gamescom מגיע למעריצים ברחבי העולם

אם אינך יכול להשיג כרטיס ל- Gamescom השנה, יש לך אפשרות לצפות בזרמים וסרטונים חיים רבים מ- Gamescom 2019 לצפייה ב "Gamescom" עכשיו ". במהלך כל המופע הצוות סיפק רשמים שונים על אירועי המחשב והמשחק הווידיאו הגדולים בעולם: & # 39; סיורי תא & # 39 ;, אירועים שקיבלו צוות רצפת התצוגה, בשידור חי תוכן מזירת האירועים החדשה ומכפר האינדי או ראיונות והמשחקים מהסטודיו IGN @ gamescom עכשיו הם רק כמה דוגמאות להצעה הדיגיטלית החדשה. בסך הכל, מעל 28 שעות של סטרימינג חי זמין לחובבי המשחקים ברחבי העולם.

פסטיבל Gamescom City 2019 הושלם באופן מסורתי על ידי פסטיבל Gamescom City. עד 25 באוגוסט
נקראו Neumarkt, Rudolfplatz וה Hohenzollernring: הבמה למשחקים, מוסיקה, אוכל רחוב! יותר ממאה אלף אורחים נוספים צפויים להשתתף בפסטיבל עיריית Gamescom במטרופולין הריין.

זהו Gamescom 2019

מצגת השקופיות זו מצריכה JavaScript.

מכיוון שלא ניתן להעלות על הדעת גרעין ללא פרסים, הוענקו פרסים למיטב משחקי הווידיאו והווידיאו המופצים משחקי מחשב: פרסי Gamescom.

הזוכים בפרסים הנחשקים ביותר בענף משחקי המחשב והווידיאו הבינלאומיים הודיעו: פרסי המשחקים הוענקו בטקסקום בשבת בקטגוריות פתוחות. בנוסף להחלטת חבר השופטים על הזוכים בשש קטגוריות חבר מושבעים אחרות ופרס הטוב ביותר של Gamescom, הוכרזו הזוכים בארבע קטגוריות מעריצים, כולל פרס הצרכן "מבוקש ביותר" של Gamescom. . חבר המושבעים בחר את הזוכים מתוך יותר מ -160 הגשות.

הפרס הנחשק ביותר של פרס המשחקים זוכה בתואר סוני "חלומות". ערכת המשחק החזקה והנגישה לא פחות של המפתחת הבריטית מדיה מולקולה שכנעה גם את חבר השופטים של קטגוריות המשחקים של סוני פלייסטיישן 4 ואת המשחקים המקוריים ביותר של סוני. המעריצים של משחקי סגל הצביעו את "Borderlands 3" לתואר הכי חם שלהם השנה. תואר 2K הוענק גם על ידי חבר השופטים כמשחק המולטיפלייר הטוב ביותר. PietSmiet נבחרה לשחקני Streamer / Let's Let's על ידי אוהדי Gamescom.

זוכים בכל הקטגוריות:

 • חלומות, בידור אינטראקטיבי של סוני
 • משחקי ה- VR / AR הטובים ביותר
  איש הברזל של מארוול, Sony Interactive Entertainment

  Best Hardware / Technology
  Xbox Elite Wireless Controller Series 2, Microsoft

  משחק מרובי המשחקים הטוב ביותר
  Borderlands 3, 2K

  המשחק הטוב ביותר שנמשך
  Monster Hunter World: Iceborne, Capcom Entulung

 • הטוב ביותר בתא ( קטגוריית מעריצים)
  Super Crowd Entertainment

  חווית ה- ESports הטובה ביותר (אוהד)
  Ultimate gamescom 2019 Invitational, Nintendo

  קטגוריית המעריצים הטובה ביותר לסטרימר / בואו נגן)
  PietSmiet

  gamescom "מבוקש ביותר" פרס הצרכן (אוהדי הקטגוריה)
  Borderlands 3, 2K

 • Company Games Best Games (קטגוריית המושבעים)
  THQ Nordi ג

  פרס "לב של שימוש" (קטגוריית מושבעים)
  מגוון עם דגש על נגישות

 • משחקי פרס אינדי [jury kategorya]
  El Hijo, אולפני האני
 • הטוב ביותר בקמפוס (קטגוריה של חבר השופטים)
  גיבורי העל, האקדמיה לקולנוע באדן-וירטמברג [19659042BestLightCreation
  הטוב מכולם
  משחקי האנדרואיד הטובים ביותר
  המשחקים הטובים ביותר
  המשחקים הטובים ביותר
  גאון בטון , בידור אינטראקטיבי של סוני

  המשחק הטוב ביותר
  רשת, Codemasters

  משחק התפקידים הטוב ביותר
  Wasteland 3, InXile / כסף עמוק

  משחק הסימולציה הטוב ביותר
  גן החיות, Frontier [19659008]
  אלופי רולר, Ubisoft [המשחקים הטובים ביותר]
  Desperados III, Mimimi Productions

  המשחקים המקוריים ביותר
  Dreams, So ny בידור אינטראקטיבי

 • משחק ה- Xbox One הטוב ביותר של מיקרוסופט
  Gears 5, Microsoft

  משחק ה- Switch הטוב ביותר של נינטנדו
  The Legend of Zelda: Wake up Link, nintendo

  המשחק הטוב ביותר של Sony PlayStation 4
  Dreams, Sony Interactive Entertainment

  משחק הנייד הטוב ביותר
  Chasers Battle: Nightwar – Mobile Edition, MobileGames

  משחקי המחשב הטובים ביותר
  הזכרו של טום נקודת המוצא של Ghost Recon של Clancy, Ubisoft

THQ Nordic שמחה לקבל את פרס חברת המשחקים הטובים ביותר ב- Gamescom 2019. בנוסף, אסטרטגיית האסטרטגיה הטובה ביותר "Desperados III" של מימימי הפקות כבר פורסם על ידי THQ Nordic. היזם והמפרסם של Handy Games, חלק מ- THQ Nordic
זכה בפרס משחק המשחק הנייד הטוב ביותר עם "Chasers Battle: Nightwar – Mobile Edition" ופרסם את הזוכה בפרסי Honeycom Gamescom Indie "El Hijo".

Den "פרס משחק המשחק", שנוצר לאחרונה כפרס חבר מושבעים מיוחד, זכה לנושא המגוון ב- Gamescom והתמקד במיוחד בנגישות. מצד אחד, חבר השופטים בפרסי Gamescom הכיר במגוון האוהדים של Gamescom שהתשוקה שלהם למשחקים קירבה את הקהילה כולה למרות כל ההבדלים ביניהם, כמו גם את המאמצים של מציגים רבים ו שחקנים בתעשיית המשחקים כדי באמת לגרום לכולם להיות מעורבים במשחקים – עצמאיים לחלוטין. של מגבלות פיזיות. ב- Gamescom 2019, לב המשחקים בולט בזכות המגוון והנגישות שלו.

חדשות ומידע נוסף על Gamescom בקלן זמינים >> כאן

אנו מפרסמים את החדשות האחרונות מאזורי משחקי לוח וכרטיסים, ספרות וסרטים, צעצועים, משחקי וידאו ואירועים. שלח לנו דוא"ל עם הודעה לעיתונות שלך.


תצוגות פוסט: 231


Source link