Home / תרבות ובידור / מדוע קולטון אנדרווד פלש לגדר

מדוע קולטון אנדרווד פלש לגדר[ad_1]

  קולטון אנדרווד נואל ואסקז / Getty תמונות
קולטון אנדרווד Noel Vasquez / Getty Images

קולטון אנדרווד היה להקה של פעם של רווקים. היו שמועות חזקות שחלק מהתכניות של הנשים אינן קיימות "מסיבות נכונות", השחקניות עזבו את עצמן, והיא התקשתה לקבל אישור הורה.

כל זה מוביל לגשר הצפוי מאוד לקפוץ רגע שאנחנו סוף סוף יש לראות אתמול בלילה. The Bachelor כבר היה מסוגל לקפוץ כמעט כל שבוע מובילים עד אפיזודה, כך מעריצים נרגשים כדי לגלות מה קולטון באמת לקפוץ על הגדר.

כמו הרבה דברים ההמחשה רווקים לא מאוד שחור ולבן. תגובה או פעולה לא שלחו אותו לטוס מעל הגדר ̵

1; זה היה סוף הפעולות שהובילו קולטון לא לשלוט.

קולטון קופץ על הגדר בגלל קאסי

אנו יודעים עכשיו כי הקפיצה היה נחוץ על ידי קאסי והחלטתה ללכת אבל כדי rewind.

התאריכים שלהם בפורטוגל נראה טוב. קולטון היה מדהים או כואב (יותר ממה שהוא נראה בטיישה), השניים צחקו יחד, והכימיה שלהם באה כמובן. ואז הביא קולטון את ברכת אביו של קאסי. קאסי לא ידעה שאביה מעולם לא נתן לקולטון את ברכתה והיא נראתה מיד. הסצינה הבאה שאנחנו רואים היא אבא של קאסי מגיע לפורטוגל כדי לקבל את הלב עם לבו. הוא אמר לו שהוא לא אוהב את אהבתו של קולטון לביקורו בעיר הולדתו. היא סיפרה לה על אהבתה לאמה וכיצד היא מיד. נראה שקאסי קיבלה אותו ונראה שהחליטה ללכת הביתה. היא אוהבת אהבה כמו אמה ואביה, והיא ואהבתו של קולטון אינה כזאת.

קולטון לקח את אבא של קאסי בחזרה על תאריך תאריך הערב שלהם עבור קאסי להראות כי אביה טס לפורטוגל לדבר איתה. הוא אמר לקולטון שהוא לא יודע אם הוא יכול להגיע למקום שבו הוא נמצא והוא רצה לקבל את מה שהוא הראה בתוכנית. הוא אמר לו שהכל נע במהירות. לאחר שיחה מעגלית מייגעת, קולטון סוף סוף יש את הלב של הבעיה ואמר לקאסי לא לשים טיימר במערכת היחסים שלהם, רק בגלל הסיום היה במשך שבועיים זה לא אומר כי הם מדברים. למרות שהוא עזב, הוא אמר, הוא לא יפסיק להילחם עבורו (מצטער על חנה ג 'ו Tayshia צופה בבית).

ההחלטה של ​​קאסי לעזוב את

קאסי אמרה לקולטון כאילו הוא מרגיש את ההחלטה הלא נכונה שלו אז קולטון עזר לו ללבוש את המעיל שלו וללכת איתו אחרי חלומות באמת פוגע. מיד לאחר שהתפצלו נכנס קולטון לחדר וסגר את הדלת. היא באה במהירות לאחר הגשמת התצוגה המקדימה של רווק המדינה, אשר צפה השבוע.

אז מה קולטון לדחוף בצד?

הפחד הגרוע ביותר שלו התגשם: אהבה למישהו שלא היה מוכן להיות שם, או מי היה שם מהסיבות הלא נכונות (אנחנו עדיין לא יודעים בוודאות "קאסי" , אבל אחרי הלילה האחרון "הסיבות הלא נכונות" בהחלט לא מותר). הוא כנראה הרגיש שהוא בגד על ידי המפיקים של המופע. כולם עם קאסי היו די טובים עד שאביה טס. זה היה הדיבור שהפך לזרז לעזיבתו. השילוב של השניים, הבין, גרם לו לצלם והוא היה צריך להתרחק.

אבל לאן הוא רץ? כמה זמן הוא נעלם? האם הוא אי פעם הולך למועדון פנטזיה עם חנה ג '? הפרק הבא יכול להיות עוד הצפוי מאשר הפרק גדר אתמול בלילה. תודה לאל שאנחנו צריכים רק לחכות שבוע כדי לברר.

קרא עוד: & # 39; הרווקים & # 39;: האם קולטון אנדרווד צפו עוד מציאות הצג קאסי רנדולף?

בדוק את The Cheat Sheet בפייסבוק! אם (cs_sd.partner == & # 39; CMfacebook & # 39;) {
! (f, b, e, v, n, t, s)
{אם (f.fbq) לחזור; n = f.fbq = function () {n.callMethod?
n.callMethod.apply (n, arg): n.queue.push (ארגומנט)};
אם (! f._fbq) f._fbq = n; n.push = n; n.loaded =! 0; n.version = & # 39; 2.0 & # 39; ;;
n.queue = []; t = b.createElement (e); t.async =! 0;
t.src = v; s = b.getElementsByTagName (ה) [0];
s.parentNode.insertBefore (t, s)} (סקריפט חלון, מסמך, & # 39; & 39; 39;
& # 39; https: //connect.facebook.net/en_US/fbevents.js');
fbq (& # 39; init & # 39;, & # 39; 1447317708679797 & # 39;);
& # 39; & # 39; & # 39; & # 39; & # 39; & # 39; & # 39;;
}
[ad_2]
Source link