قالب وردپرس درنا توس
Home https://server7.kproxy.com/servlet/redirect.srv/sruj/smyrwpoii/p2/ Nauka i Technika https://server7.kproxy.com/servlet/redirect.srv/sruj/smyrwpoii/p2/ iPhone XS w scenie jak z horroru. Co się zawiedzie?

iPhone XS w scenie jak z horroru. Co się zawiedzie?iPhone XS, a w pobliżu dwa iPhone'y zakupione przez pewną parę zaczęły wykazywać niepokojące objawy. Otóż ​​pomiędzy godzinami 3:00 a 4:30 i ranem urządzenia te bez ograniczeń powodujących emitowane pulsacyjne światło Opętanie? Niekoniecznie.

Dwójka użytkowników smartfonów iPhone XS postanowiła pochwalić się interesującą, zarazem mocno niepokojącą historią. Tytułowe urządzenia zaczęły „żyć aktywnie”, serwując userom nocny pokaz efektów świetlnych.

Opętany iPhone XS

Użytkownicy zarzekają się, korzystają z urządzenia używającego Oczywiście poza kompatybilnymi mokzami świetlnymi odbywającymi się między godzinami 3:00 do 4:30 wody . Po opublikowaniu stosownego wątku w serwisie Reddit posypały się porady i próby wyjaśnienia tej historii. Nie wiadomo jeszcze, które typowania okazały się prawdziwe. Parze obsługiwane najprawdopodobniej dopiero pracownicy Apple.

Użytkownicy popularnej platformy Reddit sugerowali, że światło może być emitowane przez czujniki FaceID Kolejna próba wyjaśnienia zakładała działanie sygnalizacja powiadomień za pomocą diody LED . Takowy ficzer można aktywować w ustawieniach systemu, ale wygląda na to, że po raz kolejny typowanie okazuje się nietrafne. Objęte, nie pamiętam specjalnych incydentów z udziałem smartfona. Możliwe, że właściciele feralnych iPhone’ów najzwyczajniej w świecie „trolują” społecznie, próbując zyskuje rozgłos . Sprawę wyjaśnią (lub nie) dopiero technicy Apple'a. Oczywiście pod warunkiem, że bohaterowie opowieści decydują się na zaciągnąć porady specjalistów.

Jak często wymieniasz swój smartfon? Strategy Analytics przeprowadziło body

Źródło 1, 2


Source link