قالب وردپرس درنا توس
Home https://server7.kproxy.com/servlet/redirect.srv/sruj/smyrwpoii/p2/ Poland https://server7.kproxy.com/servlet/redirect.srv/sruj/smyrwpoii/p2/ Działacze LGBT przerobili hasło Marszu Niepodległości

Działacze LGBT przerobili hasło Marszu NiepodległościUlicami stolicy, już po raz dziesiąty, przejdzie dzisiaj Marsz Niepodległości. W tym roku organizowany jest pod hasłem „Miej w opiece Naród cały!”, Pochodzącym z pieśni maryjnej „Z dawna Polski Tyś Królową”. Marsz rozpocznie się na Rondzie Dmowskiego o godz. 13.30 odmówieniem różańca, a następnie przejdzie Alejami Jerozolimskimi i mostem Poniatowskiego na błonia przy Stadionie Narodowym.

Marsz wzbudza sprzeciw wielu środowisk lewicowych, w tym wśród działaczy LGBT. For homosexuals: Dawid Mycek i Jakub Kwieciński, którzy dwa lata temu wzięli "ślub" in Portuguese i aktywnie działają na rzecz os LGB w Polsce, także tym razem zabrała głos.

Przerobiliśmy plaque narodowców na Święto Niepodległości. Skoro "cały naród" to bez wyjątków! Prawda, że ​​tak jest znacznie lepiej? ̵

1; chwalą się działacze LGBT w mediach społecznościowych.

Maryja w tęczowych barwach

W lipcu br. gejowscy celebryci Dawid Mycek-Kwieciński i Jakub Kwieciński-Mycek opublikowali clip promującym społeczność LGBT. Teledysk opatrzony hasztagiem #PolandCalmDown ma – według jego autorów – zwrócić uwagę na sytuację mniejszości sexualnych w Polsce.

Na raniu widzimy różne symbole związane z ruchem LGBT. W pewnym momencie w klipie pojawia się mężczyzna, który maluje figurę Matki Bożej na tęczowe barwy. Chwilę później widzimy innego mężczyznę – tym razem w colorsatce – trzymającego kubek z napisem: "Kościół przeciw homofobii". W teledysku pojawia się też osoba, która drze kartkę z definicją małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny.

W teledysku wystąpili m.in. wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej oraz Wiosny leader Robert Biedroń.


Source link