قالب وردپرس درنا توس
Home https://server7.kproxy.com/servlet/redirect.srv/sruj/smyrwpoii/p2/ Business https://server7.kproxy.com/servlet/redirect.srv/sruj/smyrwpoii/p2/ Sklepy czynne dziś, 11 listopada ZOBACZ. Żabka, Biedronka, Tesco, Lidl, Auchan inne. Jak pracują markety w Dzień Niepodległości? 11.11.19

Sklepy czynne dziś, 11 listopada ZOBACZ. Żabka, Biedronka, Tesco, Lidl, Auchan inne. Jak pracują markety w Dzień Niepodległości? 11.11.19Sklepy czynne dziś, 11 listopada. Żabka, Biedronka, Tesco, Lidl, Auchan inne. Jak pracują markety w Dzień Niedpodległości? 11.11.19. Przed nami drugi w tym miesiącu długi weekend. Potrwa trzy dni. Sobota, a potem – niedziela oraz poniedziałek 11 listopada – tradycyjnie wolny od pracy z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Dlatego warto już zadbać o zaopatrzenie. Sklepy czynne 10 listopada. Jak pracują markety w długi weekend listopadowy? – osoby, które nie uzupełniły zapasów będą miały spory problem …

Sklepy czynne 11 listopada

Wszystkie sklepy i galerie handlowe będą czynne w godzin W niedzielę i poniedziałek natomiast z racji zakazu handlu ̵

1; będą zamknięte. Zakupów nie zrobimy w Tesco, Biedronce, Kauflandzie i Lidlu. Zamknięty będzie też Lidl i Auchan.

SKLEPY CZYNNE 11 LISTOPADA

Żabka, Biedronka, Tesco, Lidl, in Lidl, Auchan. Jak pracują markety w Dzień Niedpodległości? 11.11.19

Otwarte mogą być ewentualnie sklepiki osiedlowe, w których za ladą staną właściciele lub pracownicy zatrudnieni na umowę zlecenie. Możemy liczyć też na sklepy całodobowe, funkcjonujące przy stacjach benzynowych. Ponunta czynne mogą być też kwiaciarnie. Wybrać się będzie można do czynnych kawiarni i restauracji.

Tylko jedna niedziela z handlem

Zgodnie z ustawą w tym miesiącu jedyna niedziela handlowa przypadnie 24 listopada. Natomiast w grudniu tych niedziel będzie więcej – aż trzy z pięciu. Za względu na święta Bożego Narodzenia ustawodawca dopuścił handel w dwie poprzedzające je niedziele. I do not have świąteczne zakupy można się będzie wybrać w niedziele 15 grudnia, 22 grudnia i 29 grudnia.

11 listopada bez sklepów

11 listopada wypada w tym roku w poniedziałek, to toz . Przez dwa dni nie będzie można swobodnie uzupełnić zapasow. Na wprowadzony za rządów PiS zakaz handlu skarżą się łodzianie, którzy wlaśnie w swieta mogliby nadrobić zaległości zakupowe, na które nie ma czasu w pracującym tygodniu. Pomysł nie podoba się także studentom, który w weekendy mogli dorobić.

Przypominamy, że 11 listopada to jeden z 11 dni w roku, kiedy zamknięte są sklepy

  • 1 stycznia w Nowy Rok,
  • 6 stycznia w Święto Trzech Króli,
  • Wielkanoc (święto ruchome, dwa dni),
  • 1 maja w Święto Pracy,
  • 3 maja w Święto Narodowe Trzeciego Maja,
  • Zielone Świątki w Zesłanie Ducha Świętego (święto ruchome),
  • Boże Ciało w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (święto ruchome),
  • 15 sierpnia w Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny,
  • 11 listopada w Święto Niepodległości,
  • 25 grudnia i 26 grudnia w Boże Narodzenie.

Video
    


Source link